Previous
Next

Szukają 15 osób do udziału w bezpłatnym projekcie

Dębicki Ochotniczy Hufiec Pracy szuka 15 osób do udziału w projekcie „Odpowiedzialni za przyszłość” aktywizującym osoby młode na rynku pracy. Projekt ma za zadanie zaktywizować i uaktywnić rozwój osobisty i zawodowy młodych ludzi, którzy się do niego zgłoszą.

Pomożemy się przekwalifikować i zdobyć doświadczenie zawodowe, tym którzy nie odnaleźli się jeszcze na rynku pracy, a mają między 18 a 25 lat. Może gdzieś, ktoś siedzi w domu i potrzebuje wsparcia, a nie wie gdzie go szukać? Zachęcam do kontaktowania się z nami” – informuje Agnieszka Wozowicz, pośrednik pracy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Dębicy.

Szczegóły projektu:

Młodzieżowe Centrum Kariery w Dębicy zaprasza młodzież w wieku 18-25 lat do udziału w bezpłatnym projekcie.
Jeżeli masz więcej niż 18 lat i mniej niż 25,

Nie masz pracy,

Nie masz kwalifikacji zawodowych albo są one nieodpowiednie,

KONIECZNIE WEŹ UDZIAŁ!

Zapewniamy:

szkolenia zawodowe ( w tym kursy przekwalifikujące lub doskonalące) dostosowane do predyspozycji zawodowych uczestnika i oczekiwań lokalnego rynku pracy,

prawo jazdy kat. B,

trzymiesięczne płatne staże,

• zajęcia z doradztwa zawodowego,

• wsparcie opiekunów,

• finansowania kosztów wyżywienia, dojazdu, ubezpieczenia NNW.

Wszelkie informacje uzyskasz w Młodzieżowym Centrum Kariery w Dębicy

ul. Sienkiewicza 1 (budynek Internatu przy ZSZ NR 1)

Tel. 14 677 61 28

e-mail: mck.debica@ohp.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.