Previous
Next

Nietrzeźwy 38-latek kierował pożyczonym motocyklem. Pędził 186 km/h

Ponad promil alkoholu miał w organizmie 38-letni motocyklista. Mężczyzna został zatrzymany, po tym jak przekroczył dozwoloną prędkość na autostradzie w miejscowości Wola Wielka. Okazało się, że motocykl, którym kierował nie należał do niego. Mieszkaniec Małopolski odpowie nie tylko za przekroczenie prędkości, ale również za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 13 w Woli Wielkiej. Policjanci z ruchu drogowego, zwrócili uwagę na motocyklistę, który podróżował z nadmierną prędkością. Wskazanie policyjnego wideorejestratora, pokazało 186 km/h, przy ograniczeniu do 140 km/h. Policjanci pojechali za nim i zatrzymali kierującego yamahą. Okazało się, że 38-letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego jest pijany. Badanie wykazało u niego ponad promil alkoholu. Po zakończonej interwencji mężczyzna został zwolniony do miejsca zamieszkania, a pojazd zabezpieczony na policyjnym parkingu. O dalszym losie 38-latka zdecyduje teraz sąd.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.