Previous
Next

Recman w Dębicy świętuje swoje 14. urodziny! Z tej okazji można wygrać stylowe męskie dodatki

Polska marka stylowej odzieży męskiej Recman, której garnitury nosi sam mistrz Wimbledonu, Łukasz Kubot, zaprasza 7 października do salonu przy ul. Krótkiej 2 na czternaste urodziny. W tym dniu klienci będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów.

Recman to marka odzieżowa, która specjalizuje się w produkcji męskich garniturów oraz akcesoriów. Powstała w 1986 roku i od tego czasu posiada wiernych fanów, którzy cenią sobie wygodę i ponadczasową elegancję. Sztandarowym wyrobem Recman są eleganckie garnitury oraz stylowe marynarki. Wśród bogatej oferty znajdują się również koszule, spodnie, swetry, płaszcze i kurtki, obuwie czy wyszukane akcesoria i dodatki.

Sport i eleganckie garnitury? Oczywiście, że tak!

Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym, a perfekcyjnie skrojone garnitury z logo marki służą tenisistom poza kortem, np. podczas konferencji prasowych czy oficjalnych spotkań. Od 2017 ambasadorem marki jest Łukasz Kubot, najwybitniejszy polski tenisista, mistrz deblowego turnieju Wimbledon oraz zwycięzca Australian Open.

Z myślą o dzieciach

Marka angażuje się także w akcje społeczne i tak od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń: każde 5 zł za sprzedaży muszki Mosca firma przeznacza na realizację dziecięcego marzenia. Tym sposobem udało się sfinansować m.in. zakup komputera, wycieczkę do Legolandu czy wyjazd na mecz Barcelony. Dzięki zaangażowaniu klientów i pracowników firmy, Recman przekazał na konto Fundacji ponad 250 000 zł, co przełożyło się na realizację aż kilkudziesięciu marzeń.

Wyrazem męskości jest nie tylko charakter czy wygląd, ale także odpowiedzialność za własne zdrowie

Marka Recman stworzyła kampanię pod hasłem Męska Sprawa na rzecz jednej z najbardziej rozpoznawalnych fundacji w Polsce – Rak’n’Roll – przekazując wsparcie finansowe na poczet jej działań. W komunikacji skierowanej do mężczyzn Recman chce pokazać jak dbać o zdrowie i zachęcić ich do badań profilaktycznych. Działania te nie wymagają dużej ilości czasu, a pewność bycia zdrowym, którą zapewniają, jest bezcenna.

W swoje 14. urodziny to salon Recman rozdaje prezenty!

Każdy, kto w sobotę, 7 października, odwiedzi salon Recman w przy ul. Krótkiej 2 w Dębicy, będzie mógł skorzystać z 20% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty. Już teraz na stronie www.recman.pl możesz przejrzeć najnowszą kolekcję jesień-zima 2024 i znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. To świetna okazja na odświeżenie swojej garderoby. A to jeszcze nie wszystko!

KONKURS

Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjnie nagrody:

  • 1 nagroda: perfumy Black by Recman,
  • 2 nagroda: spinki Recman,
  • 3 nagroda: krawat.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jak powinien ubrać się elegancki mężczyzna wiosną?

Odpowiedzi należy przesłać na adres: konkursy@gryfmedia.pl (w treści wiadomości należy podać swoje imię i nazwisko – jest to warunek odbioru nagrody w salonie Recman).
Na odpowiedzi czekamy do 6 października 2023 (piątek) do godz. 23. 00.
Zwycięzców trzech najciekawszych odpowiedzi poinformujemy o wygranej drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w salonie Recman (Krótka 2, Dębica).

Zapraszamy również do odwiedzania profilu marki Recman na Facebooku oraz Instagramie.

materiał zewnętrzny

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.