Previous
Next
Previous
Next

Region. Ciągnik rolniczy przygniótł traktorzystę

Wyjaśniane są okoliczności wczorajszego wypadku, do jakiego doszło w Dydni, z udziałem traktorzysty. 76-latek został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Niestety mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Wczoraj około godz. 13, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o wypadku do jakiego doszło w Dydni. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus, z nieznanych przyczyn zjechał z drogi, niszcząc ogrodzenie wjechał na posesję. Wówczas, mężczyzna prawdopodobnie został wyrzucony z siedzenia ciągnika i wpadł bezpośrednio pod jego koła.

Na miejsce pierwszy przybył patrol policjantów z Posterunku Policji w Dydni. Dzięki pomocy druhów z OSP, wyciągnęli spod ciągnika mężczyznę i wspólnie rozpoczęli akcję reanimacyjną, którą kontynuowali ratownicy medyczni. Niestety życia 76-latka nie udało się uratować.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wyjaśniane będą dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.