Anioły z II LO zagrają dla Karoliny

Kolejny raz w Dębicy odbędzie się koncert „Anioły są takie ciche … dzielimy się swoim talentem, pomagając innym”. Tym razem organizatorzy chcą zebrać fundusze na rzecz Karoliny Fronc.

Charytatywna impreza odbędzie się pod patronatem Starosty i przy wsparciu finansowym Powiatu Dębickiego.

Organizatorzy wydarzenia to II Liceum Ogólnokształcące i Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. 15 listopada br., na scenie dębickiego Domu Kultury MORS, będzie można zobaczyć i posłuchać m.in. zespołu UPPA, tancerzy szkoły „Soul Dance” z Dębicy oraz profesjonalny pokaz laserowy.

Start o godz. 11.00.

z/SP

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.