Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

100. urodziny Stanisława Kity

1 listopada 2023 r. swoje setne urodziny świętował Stanisław Kita z Jodłowej. Pan Stanisław studiował historię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jako nauczyciel muzyki i historii pracował początkowo w Szkole Podstawowej w Smarżowej, następnie jako dyrektor podstawówki w Głobikówce oraz Siedliskach Bogusz. W Szkole Podstawowej w Jodłowej pełnił funkcję wicedyrektora. Przez wiele lat prowadził chór i dziecięcy zespół muzyczny. W czasie okupacji należał do Armii Krajowej.

Obecnie Pan Stanisław mieszka wraz z żoną w Jodłowej, z którą wychował dwoje dzieci. Doczekał się 4. wnuczek i 4. prawnucząt. Życzenia i gratulacje z okazji jubileuszu złożyli szanownemu jubilatowi władze Gminy Jodłowa z wójtem Janem Janigą, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Jodłowej Teresa Urban, zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Danuta Kaczka oraz sołtys sołectwa Jodłowa Dolna Marek Leja.

Fot. FB Jan Janiga

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.