Previous
Next
Previous
Next

Joanna Kurgan kierownikiem COM

Funkcję Kierownika Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego „Bezpieczna Przystań” w Kochanówce od stycznia 2024 r. obejmie Joanna Kurgan, po przeprowadzonym na to stanowisko w listopadzie 2023 r. naborze w Gminie Dębica.

Joanna Kurgan z wykształcenia ekonomista ukończyła również Specjalizację z organizacji pomocy społecznej oraz kilka kierunków studiów podyplomowych, w tym Podyplomowe Studia Menadżerskie, Master of Business Administration (MBA), Rachunkowość i finanse oraz Audyt wewnętrzny.

Doświadczenie zawodowe przez ponad 17 lat zdobywała w firmie Aksil Fabryka Specjalistycznych Wyrobów Lakierowych, jako księgowa, dyrektor ds. finansowych, dyrektor naczelny, członek zarządu oraz dyrektor oddziału w Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Z Samorządem Gminy Dębica współpracuje od 2018 roku, początkowo jako Dyrektor w Gminnym Zakładzie Komunalnym Sp. z o.o., następnie od roku 2019 w Urzędzie Gminy Dębica, Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej oraz w większości jednostek podległych jako Inspektor ochrony danych.

Dodatkowo od kilkunastu lat Joanna Kurgan aktywnie działa społecznie m.in. w Stowarzyszeniu na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju NASZA SPRAWA w Pustkowie Osiedlu, realizując projekty na rzecz dzieci i młodzieży, w tym osób z niepełnosprawnością. Będąc członkiem zarządu Klubu HDK im. Księżnej Heleny Jabłonowskiej w Pustkowie Osiedlu prowadzi działania promujące ideę krwiodawstwa, organizując mobilne zbiórki krwi oraz działania integrujące krwiodawców.

źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.