Previous
Next
Previous
Next

Nagrody wręczą na Raucie

Emilia Śliwa, reprezentująca MOK, została laureatką pierwszego miejsca 8. edycji Konkursu Recytatorskiego Polskiej Literatury Patriotycznej.

Jury w składzie: Jan Borek, Magdalena Kusibab, Bartosz Piechota po wysłuchaniu 19 propozycji konkursowych postanowiło przyznać:
w kategorii kl. VII i VIII szkół podstawowych:

jury postanowiło wyróżnić:
Nadię Machurę – SP w Przeczycy

w kategorii szkół ponadpodstawowych:
I miejsce: Emilia Śliwa – MOK w Dębicy
II miejsce: Nikola Gawlik – MOK w Dębicy, Julia Sikora – MOK w Dębicy
III miejsce: Zuzanna Borowiec – MOK w Dębicy

ponadto jury postanowiło wyróżnić:
Emilię Cabaj – MOK w Dębicy,
Nikolę Kloc – CKiB Gminy Dębica,
Zuzannę Mączkę – CKiB Gminy Dębica,
Jadwigę Ziębę – ZS nr 1 w Dębicy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym, zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się podczas Rautu z okazji Narodowego Święta Niepodległości 10 listopada o godz. 18:00 w DK „Mors” MOK w Dębicy.

fot. Łukasz Pas

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.