Previous
Next
Previous
Next

Nagrodzeni na Podkarpackich Konfrontacjach Teatralnych!

W dniach 24-26 listopada w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie miały miejsce III Podkarpackie Konfrontacje Teatralne Rzeszów 2023. Jury w składzie: Bożena Stasiowska-Chrobak, Magdalena Widłak, Katarzyna Marjasiewicz, Kamil Dobrowolski przyznało nagrodę specjalną dla Młodzieżowego Teatru Małych Form „ferment” za poruszenie wciąż aktualnego tematu, głos młodego pokolenia, kreatywne operowanie przedmiotem na scenie, umiejętność korzystania z różnych aktorskich energii w spektaklu „(nie)dorośli” oraz wyróżniło Alicję Wojnarowską za sprawność w operowaniu ruchem, głosem, rekwizytem i kostiumem w spektaklu „cudawianki”.

Ponadto jury przyznało nagrodę dla Dominiki Migoń-Madury za skromność i wybitną kreatywność w reżyserii oraz wyróżnienie dla Piotra Madury za muzykę do spektaklu „(nie)dorośli”.

źródło: MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.