Previous
Next
Previous
Next

Dębica na starych fotografiach. Nigdy nie publikowane ujęcia miasta !

Na tych kilka archiwalnych zdjęć Dębicy pochodzących z lat 80. XX natrafiliśmy przypadkiem kilka dni temu. Miejsca na nich pokazane nigdy dotąd nie były pokazywane na naszym portalu.
Wygląd niektórych budynków sprzed 40 lat bardzo nas zaskoczył. Poznajecie co to za budynki i gdzie się znajdują ? Zapraszamy na sentymentalną podróż po mieście nad Wisłoką.
Zapraszamy do dyskusji i komentowania zdjęć na naszym profilu na FB.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.