Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wypadek autokaru na autostradzie A4 – ZDJĘCIA

Na węźle Jarosław-Zachód autostrady A4 doszło do wypadku autokaru przewożącego obywateli Ukrainy. Pojazd jadący w kierunku Korczowej zboczył z pasa jezdni, przebił bariery energochłonne i zjechał do rowu. Autobusem podróżowało 67 obywateli Ukrainy. Jedna osoba z lekkimi obrażeniami została przewieziona do szpitala.

zdjęcia: bryg. Marcin Lachnik

zdjęcia: bryg. Marcin Lachnik

zdjęcia: bryg. Marcin Lachnik

zdjęcia: bryg. Marcin Lachnik

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.