Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Szynobus jadący do Dębicy potrącił człowieka

Mieleccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku kolejowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w Mielcu. Szynobus, jadący w stronę Dębicy, potrącił mężczyznę, który siedział obok torów. Potrącony mężczyzna z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 20, na ul. Bolesława Wstydliwego w Mielcu. O wypadku, mieleckich policjantów powiadomiła obsługa pociągu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że szynobus relacji Mielec-Dębica, na wysokości ul. Bolesława Wstydliwego, potrącił siedzącego obok torów człowieka. Ranny mężczyzna, z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Policjanci ustalają jego tożsamość.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Jak ustalono, pociągiem podróżowało 15 pasażerów oraz pracownicy – konduktor, dwóch maszynistów i kierownik. Nikt nie odniósł obrażeń. Obsługa pociągu była trzeźwa.
Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.