Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

3 kierujących znacznie przekroczyło dozwoloną prędkość. Dostali mandaty po 1500 i 2500 złotych

Wczoraj policjanci z dębickiej drogówki, zatrzymali 3 prawa jazdy w związku z przekroczeniem dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Wszyscy kierujący zostali ukarani wysokimi mandatami oraz punktami karnymi.

Jak codzień, na drogach powiatu dębickiego pracowali policjanci ruchu drogowego. Czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich podróżujących, szczególnie na głównych ciągach komunikacyjnych. Podczas pełnienia służby stanowczo reagowali na przypadki, w których uczestnicy ruchu drogowego łamali przepisy.

W czwartek, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy ujawnili 3 przypadki, kiedy kierujący pojazdami przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Każdy z nich otrzymał mandat oraz punkty karne. Stracili również uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy.

W Straszęcinie o godz. 7, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Renault, który w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, poruszał się z prędkością aż 105 km/h. 35-letni mieszkaniec Rzeszowa został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

Następnie około godz. 10.30, w Dębicy policjanci ujawnili kierującego hyundai, który poruszał się z prędkością 104 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość o 54 km/h. W związku z tym 21-letni mieszkaniec Woli Żyrakowskiej otrzymał mandat w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktów karnych.

Kolejnym kierowcą, który stracił wczoraj prawo jazdy był 43-letni mieszkaniec Komorowa kierujący motocyklem bmw. Mężczyzna podróżował przez Brzeźnicę z prędkością 122 km/h. Za powyższe wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych oraz 15 punktami karnymi.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.