Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dramatyczny wypadek na stacji benzynowej

We wtorek 20 lutego, przed godziną 16:00 w miejscowości Ryglice doszło do śmiertelnego potrącenia 66-letniego pieszego. Kierująca pojazdem Audi przyjechała na stacje benzynową znajdującą się przy ulicy Mickiewicza. Po zatankowaniu pojazdu kobieta udała się do budynku stacji aby zapłacić za paliwo.

W momencie kiedy przebywała w wewnątrz stacji jej pojazd w niekontrolowany sposób zaczął staczać się ze wzniesienia w dół uderzając w pieszego, który poruszał się prawą stroną jezdni. Pomimo 25-cio minutowej reanimacji mężczyzna zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Kierująca przebadana na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem 0,00 mg/l.
Na miejscu wykonano czynności pod nadzorem prokuratora, a pojazd zabezpieczono do dalszego postępowania.
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.