Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

3000 złotych mandatu i 13 punktów karnych za nadmierną prędkość

W piątek około godz. 7.30 w Woli Ocieckiej, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, policjanci ruchu drogowego prowadzili pomiar prędkości. W pewnym momencie, funkcjonariusze zauważyli kierującego osobowym reanult, który na ich widok zwolnił. Okazało się, że jechał on z prędkością 103 km/h. Jak się okazało 38-latek, stracił prawo jazdy za podobne wykroczenie. Mężczyzna w związku z recydywą, został ukarany mandatem w wysokości 3000 złotych oraz 13 punktami karnymi.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.