Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pustków. O 71 km/h za szybko. Kierowca dostał mandat w wysokości 2500 złotych

Policjanci prowadzący pomiar prędkości pojazdów w Pustkowie w miniony piątek około godz. 10.00 zatrzymali kolejnego „pirata” drogowego.

Kierujący osobowym seatem jechał z prędkością 121 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Tym samym, 39-letni mieszkaniec Lublina przekroczył dozwoloną prędkość aż o 71 km. Za popełnione wykroczenie, kierowca seata stracił prawo jazdy. Oprócz tego, otrzymał mandat w wysokości 2500 złotych oraz 15 punktów karnych.

W sobotę przed godz. 21, na ul. Legionów w Pilznie, policjanci, zatrzymali do kontroli drogowej audi. Za kierownicą pojazdu siedział 44-letni obywatel Słowacji. Okazało się, że kierowca jechał z prędkością 116 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Kierowca za zbyt szybką jazdę stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Ponadto otrzymał mandat w wysokości 2000 złotych oraz 13 punktów karnych.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.