Previous
Next
Previous
Next

35-letni kierowca BMW miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie

Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego bmw. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mężczyzny ponad 2 promile alkoholu. Za kierowanie samochodem, będąc w stanie nietrzeźwości, 35-latek odpowie przed sądem.

Wczoraj około godz. 8.30, policjanci z wydziału ruchu drogowego w Żyrakowie zatrzymali do kontroli kierującego bmw. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że kierujący może być nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że 35-letni mieszkaniec Góry Motycznej ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Za kierowanie pod wpływem alkoholu mężczyzna będzie odpowiadał teraz przed sądem.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.