Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębica. Nie wiesz w jakim okręgu będziesz głosował? Możesz to sprawdzić w kilka sekund!

W Dębicy jest około szesnastu tysięcy adresów pocztowych i setki ulic. Miasto jest podzielone na kilka okręgów wyborczych w których podczas najbliższych wyborów samorządowych będą wybierani radni Rady Miejskiej w Dębicy. Jak sprawdzić w jakim okręgu wyborczym się znajdujemy? Na stronie kandydata na burmistrza Pawła Wolickiego pojawiła się wyszukiwarka, na której w kilka sekund możemy sprawdzić w jakim okręgu znajduje się ulica na której mieszkamy.

Wystarczy wpisać w okienko u góry strony nazwę ulicy, a strona automatycznie wyświetli numer. Wyszukiwarkę można znaleźć pod tym linkiem.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.