Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych 2024

W ramach ogólnopolskiego badania liczby osób bezdomnych, dębiccy policjanci sprawdzali miejsca, w których przebywają bezdomni. Celem akcji jest poznanie obecnej skali bezdomności w Polsce.

Dębiccy policjanci sprawdzali miejsca, w których przebywają osoby bezdomne. Wczorajsze działania odbyły się w ramach ogólnopolskiego badania liczby osób bezdomnych. Celem akcji jest poznanie obecnej skali bezdomności w Polsce w tym w powiecie dębickim. Informacje uzyskane w wyniku badania mogą zostać wykorzystane przez gminy do uwzględnienia problemu bezdomności w gminnych strategiach rozwiązywania problemów społecznych, czy podejmowaniu decyzji w zakresie działań związanych z polityką mieszkaniową gmin, dotyczącą np. liczby noclegowni czy schronisk dla osób bezdomnych.

Ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych jest okazją do poznania miejsc grupowania się osób bezdomnych na danym terenie oraz umożliwia udzielenie bezpośredniej pomocy osobom bezdomnym choćby poprzez dostarczenie posiłku czy ciepłej odzieży.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.