Previous
Next
Previous
Next

Filabora Boxing Night w Dębicy

Za nami pięściarskie emocje, a to za sprawą Gali Boksu Filabora Boxing Night 1. W sobotę 10 lutego w hali Domu Sportu miłośnicy pięściarstwa mogli obejrzeć walki w formule boksu zawodowego oraz olimpijskiego. Na ringu pojawili się zawodnicy m.in. z Tarnowa, Mielca, Dębicy, Nowego Sącza, Lisiej Góry i Krakowa.

Podczas Gali Boksu Filabora Boxing Night 1 oprócz  zawodowych walk można było zobaczyć pojedynki olimpijskie pięściarzy Akademii Boksu, walki pokazowe oraz boks na siedząco podopiecznych z Fundacji Wojownicy Plus.

– Dzisiejsze wydarzenie stanowi powrót pięściarstwa do naszego miasta, tym razem w wydaniu zawodowym. Kibice spragnieni sportowych emocji mają okazję na żywo obejrzeć walki na najwyższym poziomie. Jest mi niezmiernie miło, że mogłem objąć galę honorowym patronatem. Dziękuję organizatorom – Filabora Promotion i Akademii Boksu w Lisiej Górze za zaufanie, współpracę i zapewnienie dębiczanom sportowych emocji – powiedział burmistrz Mariusz Szewczyk.

W głównym wydarzeniu wieczoru zaprezentował się siedmiokrotny mistrz świata w kickboxingu, pięściarz KNOCKOUT Promotions Łukasz Pławecki, który wygrał pojedynek z zawodnikiem Ladislav Nemeth.

Barw Dębicy bronił Gabriel Blezień, który przy głośnym dopingu dębickiej publiczności, zwyciężył walkę z Bartolomei Fajčák.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.