Previous
Next
Previous
Next

Spotkanie młodzieży z Marcinem Józefaciukiem jutro w Dębicy

14 lutego o godz. 14, w restauracji Pappas w Dębicy odbędzie się spotkanie młodzieży z Marcinem Józefaciukiem.

Marcin Józefaciuk to nauczyciel, działacz społeczny i polityczny. Podjął próbę pobicia rekordu Guinessa przebiegając ponad 680 km w siedem dni, jednocześnie prowadząc zbiórkę na rzecz WOŚP. Uczestniczył też w próbie pobicia rekordu świata, przebiegając 305 km w 48 godzin. Inicjatywą tą wspierał zbiórkę na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi. Uczestniczył w 48-godzinnym ultramaratonie w Pabianicach, festiwalu biegów górskich w Lądku Zdroju, a także sztafecie na 900 km „Przegoń Raka dla Dzieciaka”. W marcu 2023 został prowadzącym program Nastolatki rządzą… kasą.

źródło: UG Dębica/fot. wikipedia.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.