Previous
Next
Previous
Next

Tragiczna śmierć młodego mężczyzny

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (sobota, 3 II 2024 r) w Kołaczycach. Około dziewiątej rano strażacy otrzymali zgłoszenie o leżącym w lokalnej rzeczce mężczyźnie.

Fot. OSP Kołaczyce

„Na miejsce zadysponowano dwa zastępy strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Jaśle z łodzią oraz zastępy OSP z Nawsia Kołaczyckiego i Kołaczyc. Na miejsce zdarzenia skierowano także grupę wodno-nurkową, którą ostatecznie zawrócono, po otrzymaniu informacji o wydobyciu z wody częściowo rozebranego 43-letniego mężczyzny” – informuje portal Jaslo4u.

Z relacji świadków wynika, że mężczyznę usiłowano reanimować, ale bezskutecznie. NIe udało mu się przywrócić czynności życiowych. Przyczyny tragedii wyjaśnia Policja.
Źródło: OSP Kołaczyce, Jasło4u.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.