Previous
Next
Previous
Next

Zasów na archiwalnych fotografiach

Takiego Zasowa dzisiaj już nie zobaczymy. Na tych kilku fotografiach można zobaczyć ujęcia wsi sprzed ponad 40 lat. Są tutaj nieliczne, pochodzące jeszcze z końca XIX i początku XX wieku budynki murowane i wiele jeszcze istniejących w latach 80. XX wieku drewnianych chałup krytych strzechą i innych budynków gospodarczych istniejących przy ówczesnych wiejskich chałupach: stajni, obór, komórek. Ten świat już nie istnieje. Dziś możemy go zobaczyć i pokazać dzieciom jedynie na fotografiach.
Zapraszamy na sentymentalną podróż po dawnym Zasowie i do komentowania fotografii na naszym profilu na FB.

Chałupa naprzeciwko posesji nr 34 w Zasowie pochodząca z końca XIX w

Chałupa z końca XIX w. w Zasowie

Park przy dworze w Zasowie z I połowy XIX wieku

Chałupa nr 109 w Zasowie z początku XX w.


Chałupa nr 33 z końca XIX w. w Zasowie

Chałupa nr 121 z 1930 roku w Zasowie

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.