Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Program peregrynacji reklikwi błogosławionej Rodziny Ulmów w Pilźnie. Uroczystość rozpoczyna się dziś o godzinie 17.00

Peregrynacja relikwi błogosławionej Rodziny Ulmów odbędzie się dziś w – czwartek oraz w piątek (18 i 19 IV) a rozpocznie ją uroczyste wniesienie Relikwiarza i Obrazu Błogosławionych przez dwie rodziny naszej parafii w czwartek o godz. 1700. O godz. 1800 będzie MSZA ŚW. pod przewodnictwem Bpa Stanisława Salataerskiego. Natomiast o godz. 1930 – rozpocznie się CZUWANIE prowadzone przez naszych parafian, przeplatane rozważaniami, pieśniami, kanonami i modlitwami oraz czasem ciszy dla osobistej refleksji i modlitwy. Czuwanie zakończy się Apelem Jasnogórskim, po którym można będzie ucałować relikwie oraz adorować prywatnie do około godz. 2200.

W piątek od rana będzie prywatna adoracja a o godz. 900 odprawimy MSZĘ ŚW. za małżeństwa i rodziny przeżywające różne problemy.

Na godz. 1130 Relikwie zostaną przeniesione do Sanktuarium Matki Bożej. Po Mszy św. sprawowanej przez Ojców Karmelitów relikwiarz wróci do naszej świątyni.

Od godz. 1300 czuwanie i modlitwę różańcową poprowadzą członkowie Akcji Katolickiej. Na godz. 1400 przewidziana jest modlitwa za rodziny w naszej parafii i specjalny Obrzęd pożegnania Relikwii i przekazania Relikwiarza wraz z Obrazem Błogosławionych delegacji z Mielca

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.