Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Śmiertelny wypadek na łuku drogi

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na mieleckiej obwodnicy. Kierująca osobowym seatem ibizą zderzyła się czołowo z seatem leonem. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 66–letnia mieszkanka powiatu staszowskiego, trzy osoby trafiły do szpitala.

Wczoraj około godz. 17, na mieleckiej obwodnicy, na wysokości miejscowości Ławnica, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Seat Ibiza, 32-letnia mieszkanka Gawłuszowic, na łuku drogi, zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzyła w kierującą pojazdem marki Seat Leon, 40-letnią mieszkankę powiatu staszowskiego.

Z 40-latką podróżowało dwoje pasażerów, 10-letni chłopiec i 66-letnia kobieta. Kierująca seatem ibizą jechała sama. Wszystkie osoby z obrażeniami trafiły do szpitala. Niestety życia 66-letniej pasażerki seata leona nie udało się uratować.
Mundurowi ustalili, że 32-latka była nietrzeźwa, miała blisko promil alkoholu w swoim organizmie.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Funkcjonariusze mieleckiej komendy, wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Zgromadzony materiał pozwoli na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku.
podkom. Bernadetta Krawczyk
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.