Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Wąż znaleziony w sklepie! Wezwano strażaków!

Do niecodziennej interwencji doszło wczoraj w sklepie z częściami samochodowymi na ulicy Fabrycznej w Sędziszowie Małopolskim. Strażacy otrzymali wezwanie, które mówiło o wężu znalezionym na zapleczu budynku.

Fot. OSP Sędziszów Małopolski

Groźnym znaleziskiem okazał się pospolity zaskroniec, który poszukał sobie schronienia w budynku. Był to niewielki osobnik, który mieścił się na dłoni. Strażacy zabrali nieproszonego gościa ze sklepu i wywieźli go do jego naturalnego środowiska.

Fot. OSP Sędziszów Małopolski

Fot. OSP Sędziszów Małopolski

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.