Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Trzech kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości

Brawurowa jazda zakończyła się zatrzymaniem praw jazdy, trzem mieszkańcom województwa podkarpackiego i małopolskiego. Mężczyźni w terenie zabudowanym przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h. Rekordzista jechał z prędkością 115 km/h.

W piątek, funkcjonariusze ruchu drogowego, pełniąc służbę na drogach powiatu dębickiego i strzyżowskiego, zwracali szczególną uwagę na kierujących, którzy przekraczali dozwoloną prędkość i stwarzali zagrożenie innym uczestnikom ruchu. Trzech kierowców, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym, straciło uprawnienia do kierowania.

Pierwszy z nich został zatrzymany do kontroli w piątek, w Pustkowie. 35-latek kierujący volkswagenem jechał z prędkością 115 km/h, gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka”. Mieszkaniec powiatu mieleckiego przekroczył dopuszczalną prędkość o 65 km/h. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych oraz 14 punktami karnymi.

Kolejny kierowca został zatrzymany do kontroli drogowej w Gogołowie. Tym razem 29-letni kierujący renault poruszał się z prędkością 107 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. W tym przypadku, mieszkaniec województwa małopolskiego przyjął mandat w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktów karnych.

Wczoraj po godz. 18, w miejscowości Nagawczyna, kierowca audi, jechał z prędkością 101 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość aż o 71 km/h, gdzie ogranicznie prędkości na tym odcinku drogi wynosi 30 km/h. 19-letni mieszkaniec Stobiernej został ukarany mandatem wysokości 2500 złotych oraz 15 punktami karnymi. Wszystkim kierującym prawo jazdy zostało zatrzymane na okres 3 miesięcy.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.