Dni Dębicy 2024 – Dzień II – FOTOREPORTAŻ

Na niedzielne popołudnie II Dnia Dni Dębicy 2024 przygotowano atrakcje dla całych rodzin. Najmłodsi świetnie bawili się z Lady Fama Show oraz artystami cyrkowymi. Nie zabrakło też dmuchawców, fotobudki, ścianki wspinaczkowej czy przejażdżek konnych.

Wymagające podniebienia dębiczan zaspokoili finaliści programu MasterChef, którzy przygotowali kaszotto z warzywami i gulasz. Potrawy mieszkańcom i przyjezdnym, serwował burmistrz Mateusz Kutrzeba.

W czasie Dni Dębicy była także okazja do podziwiania zabytkowych i nowoczesnych cudów techniki na pokazie samochodów, zorganizowanym przez Night Riders, Automobilklub Stomil Dębica oraz Gryfitów Dębica.

Po godz. 19:00 płyta Rynku stała się areną dla dębiczan dających się porwać do tańca. Przygrywał im zespół Mega. Wieczór zakończył Fireshow – niezwykły pokaz tańca z ogniem w wykonaniu krakowskiego artysty.

fot. UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.