Dzień Dziecka w Pustkowie-Osiedlu: Wielkie Święto Radości i Zabawy!

Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziny na wyjątkowy Dzień Dziecka, który odbędzie się 7 czerwca w godzinach od 15:00 do 20:00 na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu. To będzie niezapomniane popołudnie pełne atrakcji, uśmiechu i radości!

Niezwykłe Atrakcje dla Najmłodszych
Dla naszych najmłodszych uczestników przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które zagwarantują wiele godzin fantastycznej zabawy:

– 6 darmowych dmuchanych zjeżdżalni i zamków – idealne dla małych poszukiwaczy przygód, którzy uwielbiają skakać i zjeżdżać.

– bezpłatny basen z łódkami – prawdziwa gratka dla miłośników wodnych przygód.

– bezpłatny suchy basen z kulkami – miejsce, gdzie maluchy mogą bezpiecznie się bawić i nurkować w morzu kolorowych piłeczek.

– darmowe malowanie twarzy i zaplatanie warkoczyków – możliwość przemiany w ulubioną postać z bajki lub bohatera.

– stoisko z pokazem chemicznym Chemical World ufundowane przez firmę LERG S.A. z Pustkowa – Osiedla – fascynujące eksperymenty i naukowe ciekawostki, które zainteresują zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Program „Zakręcone Koło Fortuny” i Gigantyczna Panda
Studio Lady Fama poprowadzi interaktywny program dla dzieci „Zakręcone koło fortuny”, gdzie nie zabraknie emocji, nagród i świetnej zabawy. Dodatkową atrakcją będzie obecność gigantycznej pandy, która na pewno skradnie serca wszystkich uczestników.

Przekąski i Zabawy
Podczas imprezy będzie można zakupić przepyszne przekąski, takie jak lody, wata cukrowa i popcorn. Dla tych, którzy lubią aktywne formy spędzania czasu, dostępna będzie także strzelnica paintball z ARPIteam.

Goście Specjalni
Do wspólnej zabawy zapraszać i zachęcać będą maskotki: Myszka Miki, Myszka Minnie, Minionek oraz Matuś z firmy Mateo. Te uwielbiane postacie na pewno dodadzą jeszcze więcej magii i radości całemu wydarzeniu.
Podczas imprezy będzie trwała akcja pomocy dla Beaty – mieszkanki Dębicy, która w swoje 40 urodziny dowiedziała się, że choruje na nowotwór krwi. Znajomi, przyjaciele i wolontariusze z DKMS poszukują dla niej dawcy szpiku. Dołącz do bazy potencjalnych dawców szpiku, w tym wypadku bazy Fundacji DKMS.

Organizatorami Dnia Dziecka jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica, Gmina Dębica przy współudziale Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Centrum Usług Społecznych Gminy Dębica, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Nowe Możliwości”, KS Chemik Pustków, Akademia Piłkarska Gminy Dębica a sponsorami Dnia Dziecka są firmy LERG S.A. i Mateo.
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzinami do wspólnego świętowania Dnia Dziecka w Pustkowie-Osiedlu. To będzie dzień pełen uśmiechu, zabawy i niezapomnianych chwil! Do zobaczenia 7 czerwca na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.