Zmarł Andrzej Misa, współzałożyciel Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość”

„Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Pana Andrzeja Misy, założyciela i pierwszego Przewodniczącego Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość” w Dębicy, który odszedł od nas 22 maja w godzinach porannych” – piszą na swoim profilu członkowie Stowarzyszenia „Radość”.

Pan Andrzej Misa był osobą z ogromnym zaangażowaniem walczącą o miejsce dla osób niepełnosprawnych w naszym mieście. Był przewodniczącym stowarzyszenia w latach 1994 – 1998 i 2001 – 2005. To dzięki jego zaangażowaniu powstała pierwsza stacjonarna placówka Stowarzyszenia „Radość” – Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dębicy.
Do końca uczestniczył aktywnie w życiu naszej organizacji. Podziwialiśmy Jego wieloletnią troskę i opiekę nad niepełnosprawnym synem.
Będziemy wspominać go jako osobę aktywną w środowisku niepełnosprawnych, pełną energii, życzliwości, otwartą dla innych.
Dziś przepełnia nas wielki żal i smutek.
Panie Andrzeju, dziękujemy za Twoją działalność i obecność wśród nas! Spoczywaj w pokoju.
Najbliższej rodzinie i wszystkim pogrążonym w smutku z powodu odejścia Pana Andrzeja składamy szczere kondolencje.
Przyjaciele ze Stowarzyszenia „Radość” w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.