Historię polsko-węgierskiej przyjaźni znają doskonale

Polak – Wegier dwa bratanki – to nie od dziś znane powiedzenie jest dowodem na piękne karty historii przyjaźni obu narodów. Piątka uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy okazuje się być bardzo dobrymi fachowcami w dziedzinie historii polsko-węgierskiej przyjaźni. Daria Wiech, Patryk Kędzior, Piotr Ruda, Karol Ciszek i Aleksander Surdziel zostali finalistami III edycji ogólnopolskiego konkursu historycznego „Polska – Węgry – Historia Przyjaźni”. Opiekunem uczniów był Pan Mariusz Wiech nauczyciel historii.
Szívből gratulálunk a döntősöknek és tanáraiknak!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.