Śmiertelny wypadek na autostradzie

Do tragicznego wypadku doszło na tarnowskim odcinku A4 w kierunku Dębicy. „W zderzeniu samochodu osobowego z autobusem, zginęła jedna osoba, a druga trafiła do szpitala. W autobusie nie było pasażerów, jedynie kierowcy.. Autostrada jest zwężony do jednego pasa ruchu. Ruch odbywa się skrajnym lewym pasem. utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzin” – infromuje Tarnowska Policja.

Fot. Tarnowska Policja

Fot. Tarnowska Policja

Fot. Tarnowska Policja

Fot. Tarnowska Policja

Fot. Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.