Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nowi dyrektorzy w Przedszkolu Miejskim nr 1 i Szkole Podstawowej nr 4 w Dębicy

Dyrektorzy trzech szkół i jednego przedszkola odebrali z rąk burmistrza Dębicy Mariusza Szewczyka akty powierzenia stanowisk. Zmiany nastąpiły w Przedszkolu Miejskim nr 1 oraz w Szkole Podstawowej nr 4, bo dotychczasowi dyrektorzy przechodzą na emeryturę. Szefowie Szkół Podstawowych nr 6 i 12 pozostają bez zmian.

W magistracie odbyło się wręczenie aktów powierzeń osobom, które 1 września obejmą stanowiska dyrektorów szkół i przedszkoli w Dębicy.

Konkurs na stanowisko kierownicze placówki wygrała Natalia Szustkiewicz w Przedszkolu Miejskim nr 1. Zastąpi tym samym Annę Szczepanik, która odchodzi na emeryturę. Zmiana nastąpi również w Szkole Podstawowej nr 4. Tam, za odchodzącego na emeryturę Andrzeja Czudeckiego obowiązki dyrektora przejmie Joanna Kania.

Nadal szefować w Szkole Podstawowej nr 6 będzie Dariusz Pierzchała oraz Grzegorz Nowacki w Szkole Podstawowej nr 12.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.