Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ostatnie pożegnanie Piotra Brzęczka

W środę, 15 maja zostanie odprawiona msza św. żałobna za spokój duszy śp. Piotra Brzęczka. Nabożeństwo pogrzebowe rozpocznie się o godz. 14:00 (wprowadzenie do kościoła i różaniec o godz. 13:30) w kościele parafialnym w Pilźnie.

Śp. Piotr Brzęczek był człowiekiem oddanym Pilznu, z pasją i zaangażowaniem służył lokalnej społeczności zarówno jako funkcjonariusz policji, jak i samorządowiec. Pełnił funkcję Przewodniczącego Zarządu Miasta Pilzna. Był radnym Rady Miejskiej w Pilźnie 2014-2018, przewodnicząc Komisji Budżetowej. Zwyciężył w ostatnich wyborach do Rady Miejskiej w Pilźnie, uzyskując mandat radnego kadencji 2024-2029.

Śp. Piotr Brzęczek zmarł w wieku 50 lat, po walce z ciężką chorobą. To wielka i niepowetowana strata dla Rodziny, Bliskich i całej naszej pilźnieńskiej społeczności. Odszedł człowiek niezwykłej życzliwości, którego życie wypełniała służba publiczna i troska o dobro mieszkańców Miasta i Gminy Pilzno.

źródło: UG Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.