Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Otwarcie sezonu motocyklowego – Tuchów 2024 – ZDJĘCIA + FILM

W niedzielę 12 maja w Tuchowie ponad tysiąc pięciuset motocyklistów z całej Polski wzięło udział w zorganizowanym przez Klub motocyklowy Eagle Knights MC Poland z otwarciu sezonu motocyklowego 2024. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą o godz. 12.00 w Sanktuarium Maryjnym w Tuchowie. Po mszy odbyła się widowiskowa parada motocykli przez miasto w której wzięli udział m.in. motocykliści z Dębicy z klubu „Gryfici”. .

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.