Dworek w Korzeniowie. Jego stan widać gołym okiem. Przykry widok.

Jest jednym z najpiękniejszych obiektów w powiecie dębickim i przez wiele lat był uważany za lokalną perełkę. Dworek w Korzeniowie w czerwcu 2024 roku wydaje się być pozbawiony opieki. Wybite szyby w oknach, rozbite drzwi, odpadające tynki. Tak prezentuje się zabytek który szczęśliwie przertwał wojnę, czasy komunistyczne i dotrwał do obecnych czasów. Jak wygląda – zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Przykry widok.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.