Poseł Grzegorz Braun zdobył mandat do Parlamentu Europejskiego

Nazywany Pierwszym Strażakiem RP poseł Grzegorz Braun szturmem zdobył mandat do Parlamentu Europejskiego. We wczorajszym głosowaniu uzyskał 113 746 głosów (7,64%). Poseł startował z okręgu nr 10 obejmującym województwo Małopolskie i Świętokrzyskie.

Poseł Braun często odwiedza powiat dębicki. Na spotkanie z nim przychodzi z reguły kilkaset osób – członków i sympatyków Konfederacji. Z pewnością wkrótce znów odwiedzi nasz region. O ewentualnym terminie spotkania będziemy informować na naszych łamach.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.