Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Tłumy kuracjuszy w Latoszynie Zdroju. Pierwszego dnia po uroczystym otwarciu Parku Zdrojowego brakowało miejsc parkingowych.

Tężnia solankowa, pijalnia wód i oczywiście basen termalny z siarkowymi wodami – Latoszyn Zdrój dziś przyciągnął tłumy kuracjuszy. Na parkingach brakowało miejsc, a po okolicznych ścieżkach wędrowały całe rodziny z dziećmi.

Pierwszego dnia po uroczystym oddaniu do użytku Parku Zdrojowego Latoszyn Zdrój przeżywał prawdziwe oblężenie. Na parkingach dominowały auta z dębickimi rejestracjami, ale nie brakowało też samochodów z Mielca, Ropczyc, Tarnowa i Rzeszowa.

Nowe atrakcje przyciągnęły w dzisiejszą niedzielę setki osób. Tężnia solankowa była żelaznym punktem odwiedzin podobnie jak pijalnia. Woda serwowana w kubeczkach ma wyraźny posmak wody siarkowej który rozsławia Latoszyn.

Dziś oblegany był również basen z termalnymi wodami, podobnie jak ścieżki przyrodnicze którymi spacerowało dziś setki osób.

Zapraszamy do Latoszyna Zdroju w Gminie Dębica na lecznicze kąpiele w gorących siarkowych wodach. To tylko dwadzieścia pięć minut jazdy samochodem z Tarnowa, 35 z Rzeszowa, 40 z Jasła.

Latoszyn Zdrój o krok od uzyskania statusu uzdrowiska

Park Zdrojowy w Latoszynie. Zobaczcie jak go budowano i jak wygląda oddany dziś do użytku

Latoszyn Zdrój. Pijalnia wód, tężnie solankowe i amfiteatr uroczyście oddane do użytku. Nasza Mała Ojczyzna Ziemia Dębicka zyskała swoistą perłę w koronie!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.