Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

2500 zł mandatu dla pijanego rowerzysty. Złapali go na ul. Kościuszki

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał rowerzysta zatrzymany do policyjnej kontroli w Dębicy. Mężczyzna miał problem z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy i stwarzał bezpośrednie zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników ruchu.

W sobotę około godz. 15.30, na ul. Kościuszki w Dębicy, policjanci dębickiej prewencji podjęli interwencję wobec rowerzysty, który znajdował się pod widocznym wpływem alkoholu. Mężczyzna miał trudności w utrzymaniu prawidłowego toru jazdy jadąc chodnikiem. Rowerzysta został przewieziony do komendy i tam przebadany na stan trzeźwości. Policyjny alkomat wskazał ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

60-letni mieszkaniec Dębicy za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy uczestnik ruchu drogowego, stanowi potencjalne zagrożenie. Apelujemy: piłeś alkohol – nie wsiadaj za kierownicę! Jeżeli jesteś świadkiem takiego zachowania – reaguj! Od takiej odpowiedzialnej postawy może zależeć czyjeś życie.

Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.