Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Gabloty, czyli nowoczesne i stylowe rozwiązania wzmacniające przekaz

Zazwyczaj gabloty kojarzą się z podstawowym wyposażeniem wszystkich muzeów. Musisz jednak wiedzieć, że nie jest to ich jedyne zastosowanie. Szeroka oferta gablot sprawia, że świetnie pasują do wielu wnętrz m.in. szkół, firm, czy nawet domów. Spełniają dwa szczególnie ważne zadania. Pierwsze to właściwa ekspozycja wyposażenia, a drugie to ochrona konkretnych przedmiotów. Ich popularność wzrasta z roku na rok, przez co producenci tworzą coraz to nowocześniejsze projekty. Teraz do wyboru masz już nie tylko tradycyjne gabloty stojące ale także wiszące, owalne i obrotowe, zwiększające atrakcyjność przedstawianych eksponatów lub reklamowanych produktów.

Doceń wszechstronność systemów ekspozycyjnych i przyciągnij uwagę wielu osób
Najczęściej gabloty wykonane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów takich jak: aluminiowe profile, drewno lub płyty MDF. Wyposażone są w szklane ściany, co przede wszystkim wpływa na widoczność eksponowanego produktu. Można pokusić się o stwierdzenie, że gabloty przyciągają klientów. Produkt zamknięty za szklaną ścianą, odpowiednio podświetlony eksponuje najmniejsze szczegóły. Wpływa to na atrakcyjność, a to z kolei sprawia, że staje się on pożądany przez klient. Wykorzystanie profesjonalnych gablot zwiększa moc przekazu, a tym samym wpływa na reklamę wzmacniając wizerunek marki. Największą zaletą gablot jest ich wszechstronność. Są wykorzystywane praktycznie w każdym miejscu. Świetnie sprawdzą się w szkołach do zaprezentowania pucharów, w blokach mieszkalnych do umieszczania wszelkich ogłoszeń dotyczących wspólnoty mieszkaniowej, czy w sklepach do prezentowania flagowych produktów.

Wysoka jakość gablot zwiększy atrakcyjność prezentowanych eksponatów
Decydując się na wybór gabloty musisz przede wszystkim określić, co będzie się w niej znajdować. Od tego zależy jej wielkość oraz projekt. W niektórych miejscach lepiej sprawdzą się gabloty stojące, a w innych wiszące. To jest bardzo ceniona przez wiele osób zaleta gablot. Ich uniwersalność, umożliwiająca łatwe dopasowanie zarówno do wnętrza jak i do przedstawianego eksponatu. Na stronie https://www.expozycja.info.pl/ zapoznasz się z szeroką ofertą różnych gablot. Firma Omega System już od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu wysokiej jakości systemów ekspozycyjnych. Najczęściej do produkcji stosowane jest szkło hartowane zwiększające trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Profesjonalne wykonanie gablot wpływa na atrakcyjność eksponatu, a także stanowi nowoczesne rozwiązanie w aranżacji wielu wnętrz. Skorzystaj z możliwości zaprojektowania wyglądu własnej gabloty, wybieraj kolory profili i spełniaj swoje wszystkie oczekiwania i potrzeby!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.