Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Na dębickim Rynku trwa zbiórka pomocowa dla Ukrainy

Dzisiaj od rana na płycie dębickiego rynku trwa zbiórka pomocowa dla Ukrainy – DĘBICA DLA UKRAINY 

Osoby, które chcą wesprzeć sąsiadów zza wschodniej granicy mogą przynosić koce termiczne, ręczniki, śpiwory, karimaty, żywność do szybkiego przygotowania (zupki błyskawiczne, gotowe posiłki w słoikach, konserwy), zgrzewki wody mineralnej, świece, ręczniki papierowe, płatki błyskawiczne, herbatę, cukier.

Zbiórka na rynku trwać będzie do godziny 13.
Od poniedziałku zbiórka będzie prowadzona w następujących punktach na terenie miasta:
1. Magazyn żywnościowy MOPS (ul. Ratuszowa)
2. Dom Sportu (ul. Sportowa 26)
3. DKiK Śnieżka (ul. Bojanowskiego 18)
4. Szkoła Podstawowa nr 6 (ul. Łysogórska 25)
5. Remiza OSP Dębica- Kędzierz (ul. Świętosława 242).

Zachęcamy do włączenia się w akcję i prosimy o solidarność i ofiarność. 

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.