Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Stacja ładowania samochodu elektrycznego stanęła przy urzędzie

Przy Urzędzie Miejskim w Dębicy stanęła stacja ładowania dla samochodu elektrycznego zakupionego przez urząd w grudniu ubiegłego roku.

Nowy ekologiczny samochód o napędzie elektrycznym Citroën ë-Berlingo jest wykorzystywany przez pracowników Wydziału Ochrony Środowiska w celu prowadzenia kontroli, m.in. segregacji odpadów oraz domowych pieców i kotłów. Zasięg samochodu wynosi do 280 km.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.