Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wózki ofiarowane przez dębiczan w ramach akcji „Dębica dla Ukrainy” są już w Przemyślu

Po 15.00 zakończyła się na dębickim Rynku zbiórka darów dla Ukrainy. Dębiczanie pokazali wielkie serca i ofiarowali setki produktów potrzebnych uciekającym przed wojną obywatelom Ukrainy.

Nasze wsparcie już trafiło za wschodnią granicę, m.in. do Jaworowa, gdzie od kilku dni w gigantycznych kolejkach gromadzą się ludzie oczekujący na wjazd do Polski. Do Przemyśla trafiły ponadto wózki dziecięce przekazywane przez Dębiczan. Jutro kolejne transporty darów zostaną przekazane na Ukrainę – trafią do 3 szkół we Lwowie oraz do lwowskiego szpitala” – informują na profilu na FB władze miasta.

Fot. FB Mariusz Szewczyk

Jutro w solidarności z narodem ukraińskim odbędzie się Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Podczas koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka publiczna „Dębica dla Ukrainy”. Datki zebrane podczas zbiórki w całości zostaną przekazane na rzecz pomocy Ukrainie.

Od poniedziałku prowadzona będzie także zbiórka darów w następujących punktach na terenie miasta:
1. Magazyn żywnościowy MOPS (ul. Ratuszowa)
2. Dom Sportu (ul. Sportowa 26)
3. DKiK Śnieżka (ul. Bojanowskiego 18)
4. Szkoła Podstawowa nr 6 (ul. Łysogórska 25)
5. Remiza OSP Dębica- Kędzierz (ul. Świętosława 242).

Fot. UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.