Previous
Next

Młodzież posprzątała okolice swoich szkół, osiedli i parków

Młodzi ludzie ze szkół w powiecie dębickim w dniach 18-26 września br. wzięli udział w „Akcji Sprzątanie Świata 2023”. Wyposażeni w materiały niezbędne do przeprowadzenia akcji posprzątali tereny wokół budynków swoich szkół, przyległych ulic, sąsiednich osiedli mieszkaniowych, parków oraz terenów zielonych.

W ramach akcji Nadleśnictwo Dębica dla uczniów z ZSZ w Pustkowie Osiedlu oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy przeprowadziło pogadankę dotyczącą roli owadów zapylających w lesie, wraz z młodzieżą posadzili także sadzonki drzew miododajnych.

W tegorocznej akcji sprzątali uczniowie szkół: Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy, I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy, II Liceum Ogólnokształcące w Dębicy, Zespół Szkół nr 2 w Dębicy, Zespół Szkół nr 4 w Dębicy, Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy, Zespół Szkół Zawodowych w Pustkowie Osiedlu, Liceum Ogólnokształcące w Pilźnie, Zespół Szkół w Jodłowej, pokazując tym samym, jak wielu z nas zależy na tym, aby nasza najbliższa okolica była czysta i wolna od śmieci.

źródło: Powiat Dębicki

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.