Previous
Next

Marcelina i Daria najlepszymi maturzystkami w Polsce!

Niezwykły sukces egzaminu maturalnego 2023 Darii Berki i Marceliny Gomułki – tegorocznych absolwentek II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy.

Daria i Marcelina to dwie z 290 najlepszych polskich maturzystów spośród 253 495 zdających egzamin. Zostały uhonorowane tytułem finalistek X edycji Ogólnopolskiego Projektu „Matura na 100 procent”. Sukces ten to powód do dumy i satysfakcji oraz najpiękniejsza nagroda za włożony wysiłek i zaangażowanie nauczycieli oraz szkoły w twórczy rozwój zainteresowań i pasji młodzieży.

źródło: II LO w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.