Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Blisko 4,5 miliona złotych na realizację projektu „Pora na dom seniora”

10 kwietnia 2024r. w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy Marzena Socha oraz Skarbnik Miasta Lucyna Sikora podpisały umowę o dofinansowanie Projektu pn. „Pora na DOM SENIORA”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 Priorytet nr FEPK.07 „Kapitał ludzki gotowy do zmian”. Na realizację Projektu „Pora na DOM SENIORA”, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy pozyskał kwotę 4 465 472,25 zł.

Celem głównym projektu jest zwiększenie równego dostępu, rozwój i podniesienie jakości usług świadczonych w społeczności lokalnej w Dziennym Domu w Dębicy poprzez wsparcie 40 osób powyżej 60 roku życia potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, które z powodu wieku, stanu zdrowia lub niepełnosprawności wymagają opieki w związku z niemożnością samodzielnego wykonywania co najmniej jednej z podstawowych czynności dnia codziennego, zamieszkałych na terenie Miasta Dębica.

Efektem projektu będzie zwiększenie liczby miejsc i dostępności usług świadczonych w społeczności lokalnej o charakterze zdeinstytucjonalizowanym dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu.

Wartość projektu : 4 705 472,25 zł
Wysokość dofinansowania z Funduszy Europejskich: 4 465 472,25 zł
Okres Realizacji projektu od 01.10.2023 do 30.09.2027r.

źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.