Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Czarna. Skład nowej Rady Gminy Czarna

W wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024 wyborcy z terenu Gminy Czarna wybrali radnych Rady Gminy w Czarnej, radnych powiatu dębickiego i radnych sejmiku wojewódzkiego. Do Rady Gminy Czarna zostali wybrani:


Wojciech Labak (Czarna), Szczepan Ciebień (Czarna), Małgorzata Pękala (Golemki), Paweł Kusek (Jaźwiny), Wojciech Pożdał (Podlesie), Marcin Madura (Stara Jastrząbka), Mirosław Kot (Przeryty Bór), Grzegorz Kozak (Róża), Barbara Kuta (Borowa), Henryk Koziara (Głowaczowa), Grzegorz Horosz (Grabiny), Wiesław Sikora (Grabiny), Aneta Feret (Przyborów), Łukasz Gajewski (Chotowa), Marek Ziaja (Żdżary). 

Do Rady Powiatu Dębickiego z okręgu Gminy Czarna i Żyraków mandat uzyskali:
Sławomir Łanucha , Ewelina Kuś , Grzegorz Stec, Krzysztof Pękala, Adam Kaczor.

Wójtem Gminy Czarna po raz kolejny został wybrany Józef Chudy, który uzyskał 4151 głosów (przeciw oddano 822 głosy), poparcie 83,47 %.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.