Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W dawnym budynku GS w Pustkowie Osiedlu ma powstać świetlica dla młodzieży

Gmina Dębica nabyła budynek GS w Pustkowie-Osiedlu. Nieruchomość zostanie zaadaptowana na cele kulturalno-społeczne.

Dzisiaj sfinalizowane zostały formalności związane z nabyciem na własność nieruchomości w Pustkowie-Osiedlu. Nabyta działka wraz z budynkiem zaadaptowana zostanie na cele kulturalno-społeczne, w tym świetlicę dla dzieci i młodzieży oraz na pomieszczenia dla Klubów Aktywności Lokalnej i Klubu Seniora, z uwagi na brak infrastruktury społecznej na tym obszarze.

źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.