Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kierowcy stracili prawa jazdy i otrzymali mandaty po co najmniej 1500 złotych

Podczas ubiegłego weekendu policjanci z dębickiej drogówki, zatrzymali trzy prawa jazdy w związku z przekroczeniem dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Wszyscy kierujący zostali ukarani wysokimi mandatami oraz punktami karnymi.

W piątek w Kleciach, w godzinach popołudniowych, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Citroen, który w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, poruszał się z prędkością 105 km/h. 22-letni mieszkaniec Nowego Sącza został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

W niedzielę, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy ujawnili 2 przypadki, kiedy kierujący pojazdami przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Każdy z nich otrzymał mandat oraz punkty karne. Stracili również uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy.

Wczoraj kierowca motocykla honda stracił swoje uprawnienia do kierowania pojazdami. Był nim 33-letni obywatel Słowacji, który podróżował przez Bielowy z prędkością 109 km/h. Za powyższe wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

Kilkadziesiąt minut później, w Pustkowie, kolejny kierowca przekroczył prędkość. Tym razem, 34-letni mieszkaniec Mielca, w terenie zabudowanym, podróżował peugeotem o 61 km/h za szybko. Mężczyzna stracił prawo prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące, oraz przyjął mandat w wysokości 2000 złotych oraz 14 punktów karnych.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.