Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koncert charytatywny „Płomienie miłości” już jutro w I LO w Dębicy

Jutro, 18 kwietnia o godz. 12.20 w auli I LO w Dębicy odbędzie się koncert charytatywny „Płomienie miłości” pod patronatem Ruchu Solidarności z Ubogimi Trzeciego Świata „Maitri” w ramach akcji Adopcja Serca.

Na wydarzenie zaprasza Dyrekcja I LO w Dębicy oraz zaangażowana w organizację koncertu młodzież, pedagog Małgorzata Gawle – Wierniasz i pracownicy I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy.

W programie koncertu charytatywnego znajdą się cześć artystyczna nauczycieli i młodzieży – montaż słowno-muzyczny oraz ofiara (wolne datki) na rzecz dzieci głodujących w Afryce.

Tak było podczas koncertu w roku 2023.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.